AKTUÁLNÍ ROČNÍK KONGRESU 2023 ZDE
 
ZPĚT

MEZINÁRODNÍ KONGRES ZDRAVÍ 2021 PRAHA

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha >> Ohlasy

OHLASY NA MEZINÁRODNÍ KONGRES ZDRAVÍ 2021 PRAHA

 
Prof. Dr. Madan Thangavelu, Cambridge University

"Všichni jste velmi tvrdě pracovali na přípravě této, pro svět velmi důležité, platformy.

Těším se na další rozvoj této činnosti, a že se k platformě podaří přitáhnout další zájemce.

Užíval jsem si dnešní prezentace a všechny dnešní příspěvky na mě udělaly hluboký dojem - od Amarjeetova až po skvělou prezentaci o autopatii od Jiřího Čehovského, prezentaci o Bachových lécích, Katharininu o veganských potravinách, a všechny další.

To, co jste v Praze zorganizovali, tedy Pražská Platforma, je naprosto skvělé a oceňované velkým množstvím lidí.

Probírali jsme s Isabelle jak k tématu přilákat více lidí, a také, co by se dalo naplánovat, aby tato úžasná atmosféra nikdy nevyprchala! Děkuji městu Praze za podporu a povzbuzení, a mrzí mě, že jsme v Praze nemohli být všichni společně.

S velkým nadšením se těším na další utváření "Pražské Platformy", a na to, že se bude dál směle a intenzivně rozvíjet pro budoucnost celého lidstva.

Blahopřeji k této skvělé události!  Tolik práce - za všechnu tu práci máte všichni můj obdiv"


Dr. Geetha Gopalakrishna, BAMS, MD, Odbor pro TCIM, WHO

"Děkuji za pozvání na úžasnou, a v tuto dobu velmi důležitou, konferenci Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha. Obzvláště bych chtěl poděkovat Tomáši Pfeifferovi za to, že se se mnou v průběhu posledních tří let několikrát setkal v různých částech Evropy, mimo jiné v Ženevě, a důkladně se mnou probral řadu programů, které v uplynulém roce realizoval. Také jsem mu vděčný za to, že mě informoval o nejdůležitější aktivitě, kterou je Platforma2020 Praha, z jejíhož dnešního zahájení mám velkou radost. 

Vše, co je součástí Platformy 2020 Praha, je silně v souladu se strategickými cíli Světové zdravotnické organizace, což činí toto setkání ještě důležitějším. Děkuji organizátorům, že strategicky vytvořili tuto Platformu zahrnující téměř vše, co si lze pod hlavičkou tradiční medicíny, resp. jejího rozvoje a budoucích cílů představit. 

Myslím si, že je to dobře promyšlená Platforma, a je velmi důležité, abychom takovouto Platformu měli k dispozici jak pro komunitu, tak pro celý svět právě v tomto okamžiku, a ještě jednou tedy děkuji organizátorům za její realizaci. 

Další oblast, kde WHO působí, a která nachází prostor i v současné Platformě realizované Tomášem Pfeifferem spolu s jeho kolegy, je oblast komunikace, a jak by různé tradiční medicíny mohly komunikovat mezi sebou v rámci samotné tradiční medicíny napříč celosvětovou komunitou a s moderní lékařskou komunitou.

Ještě jednou děkuji Tomášovi, že mě sem pozval. Byla to pro mě skvělá příležitost vysvětlit, čím se WHO zabývá, a jsem o to šťastnější, že jsem zde mohl vidět všechny své přátele, ještě jednou vám moc děkuji za pozvání, děkuji."


Dr. rer. nat. Katharina C. Wirnitzer

"Bylo mi velkou ctí být součástí této renomované společnosti a tohoto inspirativního kongresu. Cítím se hluboce, hluboce spojena s duchem tohoto kongresu, protože to byla velmi vřelá a na druhé straně také vysoce kvalitní prezentace a příspěvky. Gratuluji k velmi úspěšnému kongresu a k nádhernému závěrečnému proslovu!"


Bhaswati Bhattacharya, MPH, MD, PhD

"Děkuji za skvělou příležitost přispět k Mezinárodnímu kongresu zdraví.
Samozřejmě jsem si užila celý program v pátek 10. září a také jako posluchač během 11. září. Prezentace obsahovaly velmi užitečné informace a byly celkově dobře předneseny."


Sestra Jayanti Kirpalani, Administrativní ředitelka Brahma Kumaris v Londýně, Velká Británie

"Děkuji za Váš laskavý e-mail a certifikát o účasti, ale především děkuji za možnost aktivně vystoupit na Mezinárodním kongresu zraví 2021. Kongres a celé 3D virtuální rozhraní bylo mimořádně dobře zorganizováno a jsem si jistá, že akce byla kladně přijata velkým množstvím a širokou veřejností.

Gratuluji vám i celému týmu, který, jak vím, vložil do jeho úspěchu obrovské množství úsilí a práce."


Stephan Hein kytice

"Děkuji za tuto nádhernou a inspirativní akci, která se konala minulý víkend.
Napadlo mě předat vám na konci akce tyto květiny. Ale pozdě.
Tak Vám je posílám e-mailem"


Prof. Bruno Renzi, Prof. rehabilitační psychiatrie, Univerzita v Miláně, Itálie

"Moc Vám děkuji, velmi rád jsem se zúčastnil Kongresu a chtěl bych Vám pogratulovat k této velmi důležité iniciativě."


Jen YF Low, Bang Pa-in, Phra Nakorn Si Ayutthaya, Thajsko

"Moc Vám za všechno děkuji! Líbila se mi mimořádná 3D platforma a průběh konference.
Více než pěkný zážitek, velmi mě zaujala efektivní a skvělá příprava od začátku do konce.
Vytvořili jste mimořádný zážitek z 3D konference, kterou by mohl převzít každý organizátor akce tohoto typu.
Zvláštní poděkování patří Tomáši Pfeifferovi za celkové vedení a povzbuzení k rozšíření nabídky konferencí. Přeji vše nejlepší této globální databázi a její organizaci."


Maria Georgopoulou, ND, Helénská asociace květových esencí, Řecko

"Děkuji Vám, drahý Tomáši, a všem za úžasný Kongres a za příležitost, kterou jste mi dali, abych promluvila o květových esencích... velmi brzy budu mít článek, který můžeme zveřejnit na platformě.
Mnoho požehnání všemu, co děláte!"


Dr. Suryanarayana Mudadla, SJG Ayurvedic Medical College and hospital, Koppal, Karnataka, India

"Musím ocenit Vaše úsilí o vytvoření tak obrovské platformy pro rozvoj ájurvédy a JSEM TAKÉ velmi vděčný organizátorům za to, že mi dali příležitost podělit se o své skromné znalosti jako přednášející dne 12. září 2021 na této skvělé platformě."


Jesper Odde Madsen

"Děkuji za inspirativní akci! Bylo zde mnoho dobrých lidí..."


"Děkuji za příležitost, kterou jste mi dali, abych se zúčastnila této nádherné virtuální akce. Byla to vůbec první virtuální 3D konference, kterou jsem viděla.
S přáním být součástí takových akcí i v budoucích dnech."

Dr. Radhika Injamuri, odborná asistentka, S.J.G. Ájurvédská lékařská fakulta

"Ráda bych vyjádřila upřímnou vděčnost Institutu pro TCIM/CAM za to, že mi poskytli takovouto příležitost prezentovat svůj příspěvek před vědeckým světem na skvělé platformě."


 

"S laskavým pozdravem a srdečným poděkováním kvituji poznatky, které jsme získali na tomto virtuálním kongresu 2021."

Dr. Shweta Mishra, Naturopatie a Jógické vědy

"Blahopřeji Vám a Vašemu týmu k vynikajícímu kongresu, který jste tento víkend uskutečnili.
K dokonalosti celé prezentace přispěla také práce, kterou jste odvedli...
GRATULUJI!!!"

Amandio Figueiredo, ředitel katedry ájurvédy a jógy na FPY – UP

"Gratuluji ke skvělému kongresu!"

Martin Rickinger, Mezinárodní nadace Maharishi AyurVeda

"Ještě jednou vyjadřujeme upřímné poděkování za poskytnutí tak skvělé platformy pro prezentaci. Děkujeme všem činovníkům a vládním orgánům, panu Tomášovi a také celému technickému týmu."