AKTUÁLNÍ ROČNÍK KONGRESU 2023 ZDE
 
ZPĚT

MEZINÁRODNÍ KONGRES ZDRAVÍ 2021 PRAHA

Mezinárodní kongres zdraví 2021 Praha >> Členové předsednictva

Stephan Hein, Velká Británie

Stephan Hein

Odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, učitel, certifikovaný kouč Higher Ground Leadership, hudebník
Velká Británie
Číst více...

Záznam ústních prezentací Stephana Heina na Mezinárodním kongresu zdraví 2021:

 
Stephan Hein, Velká Británie

Jóga nidra - kreativní medicína (11.9.)

 

Inspirace jako léčivá síla (12.9.)


Zde můžete zhlédnout všechny záznamy z Mezinárodního kongresu zdraví 2021 Praha 10. - 12. 9. 2021.


 
Stephan Hein, Velká Británie

Stephan Hein,

Odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu,
učitel, certifikovaný kouč Higher Ground Leadership, hudebník
Velká Británie

Pracuje na klinice Hale v Londýně, https://www.haleclinic.com/stephan-hein

Životopis:

Stephan Hein je odborník na holistické zdraví a tělesnou a duševní pohodu, který je zapálený do léčitelských umění zaměřených na osobní transformaci a tvůrčí růst. Za tímto účelem čerpá z různých modalit, včetně komplementárních terapií (naturopatie, masáž mysl-tělo /mind-body/, bodywork, Shiatsu, Reiki, kraniosakrální terapie, energetické léčení čaker), terapeutické Jógy, koučování životní transformace (Higher Ground Leadership), hudby a Arteterapie.

S využitím tohoto rozmanitého portfolia a toho, co se naučil na vlastní léčitelské cestě, se stal průkopníkem integrovaného modelu dosahování tělesné a duševní pohody, který nazývá „Medicína kreativního vědomí“. Jedná se o inovativní projekt, který promlouvá k tělu, mysli i duši a nabízí inspirativní nástroje, které nás mohou naučit, jak intenzivněji využívat naše lidské schopnosti bdělosti a vědomí k hlubokému a transformačnímu uzdravování, ke kreativnímu zvládnutí sebe sama a k uzdravení komunity.

Stephan je členem nadstranické skupiny pro Tradiční indické zdravotní vědy (Indian Traditional Healing Sciences) v britském parlamentu. Je schváleným terapeutickým učitelem jógy NHS (National Health Service) a zkoumá integraci těla, mysli a duše pro dosažení osobní a kolektivní životní pohody. Stephan sídlí v Londýně a je napojen na kliniku Hale v ulici Harley Street, největším evropském centru doplňkových terapií.

Osobní cesta:

Stephan se narodil v Německu v roce 1959 a už v raném věku se cítil povolán zkoumat svůj život mimo kulturní podmínky, které nabízela jeho domovská země. Ve věku 18 let odcestoval do Indie za svým prvním velkým dobrodružstvím, které mu změnilo život. Transformační duchovní probuzení ho přimělo pochopit na existenční úrovni, že smysluplný život se neustále rodí a je formován VŠEMI našimi zkušenostmi, v každém věčném okamžiku času.

Tento vhled ho vedl k nalezení hlubšího smyslu života a roznítil jeho vášeň pro studium lidského života v jeho bohatém a tvůrčím potenciálu a k jeho využití pro uzdravení a celistvost ve všech aspektech života.

Po čtyřiceti letech jeho vášeň pokračuje v hledání rozšiřujících způsobů kreativního růstu a je vyjádřena šíří rozsahu jeho výše uvedené práce. Životní cesta zavedla Stephana na mnoho míst ve vnější i vnitřní realitě existence. Naslouchaje volání svého vnitřního hlasu věnuje Stephan svůj čas – kromě neustálého rozvoje své práce - chůzi, jízdě na kole, cestování, meditaci, studiu, duchovnímu vývoji, přátelům, rodině, zkoumání hudby, umění a humanitních věd jako prostředku uzdravení a změny.